Mityczny smog napadł na Polskę i będzie rąbał frajerów po kieszeni.

 To jakim widzimy ten świat, jest tylko iluzją, w którą ludzie wierzą

Rząd planuje na walkę z tzw smogiem wydać 20 mld zł. Mógłby wydać znacznie mniej, zrobić znacznie więcej i szybciej.  Ale nie jest tym zainteresowany. A Polacy, którzy opracowali tanią metodę spalania przy pomocy technologii sorbentowej, chodzą od gminy do gminy i spotykają się z niewielkim zainteresowaniem.
Mamy więc w rządzie idiotów, czy złodziei?
Z tym smogiem to jest ściema, jakkolwiek są miejsca, gdzie ze względu na geograficzne położenie i głupotę niektórych mieszkańców, spalających śmieci, faktycznie on występuje. W handlu pojawił się też dziwny tzw węgiel, który przypomina asfalt. ale instytucje powołane do kontroli totalnie to olewają.
Generalnie zaś chodzi o to, żeby ludzie przechodzili na ogrzewanie prądem i gazem, bo tam państwo nałożyło 65 % akcyzy.

Jak państwo pamiętacie chcieliśmy uruchomić ujęcie gorącej wody znajdujące się w Międzyzdrojach, co by rozwiązało problem zalegających wyziewów z kominów tzw emisja niska, oraz można by zbudować termy i palmiarnię, co przedłużyło by sezon turystyczny na cały rok. Dorosz przed każdymi wyborami obiecywał, ze już za chwilę, już za moment i po wyborach szybko o tym zapominał. A pieniądze zamiast na tę inwestycję idą na betonowanie promenady. Można by też uruchomić elektrownię. wg wyliczeń polskich specjalistów zajmujących się tym tematem inwestycja mogłaby się zwrócić już po roku. Zwłaszcza, że wykorzystanie starego odwiertu znacznie obniża koszty. Państwo dokonaliście określonego wyboru, więc teraz płacicie swoim zdrowiem i nadwyrężacie kieszeń. Mam nadzieję, ze będziecie pamiętali o tym przy wyborach. I jeszcze jedna uwaga. Jeżeli chcecie państwo, żebyśmy wzięli udział w nadchodzących wyborach, to oczekujemy, że się do tego dołożycie. 5 zł miesięcznie to mniej niż 1 paczka papierosów, a taka suma pozwoli nam na realne zorganizowanie kampanii wyborczej przeciwko klice, która upasła się podczas dotychczasowych rządów. Oni mają duże pieniądze i oblepią miasto plakatami, wykupią reklamy na portalach itp. Więc żeby się im przeciwstawić trzeba dużo większych pieniędzy niż składki kandydatów. Za te niewielkie pieniądze możecie państwo kupić sobie przyszłość dla siebie i swoich dzieci. Jeżeli nie będzie odpowiedniego zainteresowania z waszej strony oświadczam, ze nie weźmiemy udziału w tej kampanii.

Kazimierz Jan Solarz

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Mityczny smog napadł na Polskę i będzie rąbał frajerów po kieszeni.

  1. K.J.Solarz pisze:

    Bo to jest spisek przeciwko naszej samowystarczalności związanej z węglem. Chodzi więc o przejęcie naszych kopalń przez Niemców. Tak więc działalność PiSu jest równie zdradziecka i niewiele różni się od tej, która prowadziła PO z PSLem. Proszę sobie posłuchać tej wypowiedzi, to cię oświeci.
    https://www.youtube.com/watch?v=rv9qiFOez9A
    https://www.youtube.com/watch?v=ZkbO45dStW8

  2. Anonim pisze:

    I znowu wykryliście spisek?

Możliwość komentowania jest wyłączona.