Doroszowe spółkowanie

Odważny to nie ten, który się nie boi, ale
ten, który mimo  strachu podejmuje wyzwanie.
Jedyną rzeczą, której musimy się lękać,
jest sam  strach.
Zawsze jest lepiej, żeby ten, kto wzbudza w nas strach bał się nas bardziej.

Na portalu Nasze Miasto Międzyzdroje toczyła się ostatnio dyskusja na temat: modernizacji oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach oraz budowy i modernizacji sieci kanalizacji sanitarnej. W dyskusji ujawniono horrendalne zarobki prezesa ZWiKu G. Ingielewicz zarabiającą około 300 000 zł rocznie. Dorosz tradycyjnie nie raczył zabrać głosu zapewne uważając, ze płaca jest właściwa i przed społeczeństwem drugiej kategorii ( to chyba ci z poza kliki?) nie będzie się tłumaczył Tradycyjnie za niego wypowiadał się jego przyjaciel i zaufany człowiek – TW Adam, czyli Maksymowicz występujący pod licznymi nickami i usiłował strollować dyskusję. Prowokował do powstania spamu, aby potem naczelny mógł wyrzucić cały temat do kosza, by nie odsłaniać dalszego drenażu kieszeni mieszkańców. Zapraszam państwa do ujawniania tzw sukcesów zarządzających spółkami, czyli dojnymi krowami kliki. Przy okazji zobaczcie filmik pokazujący jakie będą konsekwencje wprowadzanej ustawy „wody polskie”

A tutaj mamy pokaz jak wygląda remont w wykonaniu spółki MTBS pod światłym zarządem prezes Siarskiej-Zacharewicz.

K. J. Solarz

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Doroszowe spółkowanie

 1. Anonim pisze:

  Tak sobie siadłem rano do komputera i chciałem poszukać wiadomości o spółkach. I ze zdziwieniem odkryłem, że zarówno na kamieńskim info, jak i na Nasze Miasto Międzyzdroje poznikały te strony, gdzie mieszkańcy mocno krytykowali władze. Czyżby w ślad za reklamami od władz, poszło też ciche żądanie usunięcia tych materiałów?

  • Anonim pisze:

   No właśnie szczególnie ostatnio redaktor NMM usuwa różne wpisy mocno krytykujące władze, a pozostawia te, które z daleka śmierdzą Maksymowiczem. Czy wiecie może, żeby coś dostał od włodarzy w nagrodę?

 2. Anonim pisze:

  I jak oni mieli jeszcze czelność występować do sądu o ochronę swego dobrego imienia, ta banda oszustów i złodziei?

 3. Anonim pisze:

  Wystarczy przejrzeć BIP i oświadczenia majątkowe prezesów z czym zaczynali i z jakimi majątkami, a teraz czego się dorobili? i to tylko to co oficjalnie wykazują a ile gmina ma z tego?, może Pan Burmistrz odpowie za prezesów, bo oni mają wodę w ustach i zasłaniają się ochroną danych.

 4. Anonim pisze:

  Znalazłam fajny filmik o tym jak nas prowokują i niszczą
  https://www.youtube.com/watch?v=SKQ8ji9vRuo&feature=share

 5. Anonim pisze:

  Jak na coś takiego patrzę, to brzydkich słów mi brakuje, żeby wyrazić swoje emocje. Zastanawiam się cały czas jak to możliwe, żeby ludzie sami sobie wybierali takie tatałajstwo. A ksiądz co na to? Stanął z nimi w jednym szeregu, skoro nic nie mówi przeciwko takim poczynaniom?

  • Anonim pisze:

   Księża zawsze byli przeciwko Polsce, i z żydowską władzą przeciwko Polakom, bo ta złodziejska władza dawała się im paść na ludzkiej krzywdzie. A jeżeli jakąś władzę potępiali, to tylko wtedy, kiedy za mało dostawali na zasadzie świnia wór drze i kwiczy. I jak burmistrz znowu zrealizuje jakąś szopkę z okazji świąt, to się natychmiast stawią, udając dobrodusznych i troskliwych.

 6. Gambit pisze:

  łabędzi spiew zrównowazonego rozwoju, na przykładzie tego oszołoma widać z jakimi niebezpiecznymi ludzmi musimy walczyć i to na własne zyczenie, przeciez ten majatek został zgromadzony z naszych pieniędzy a teraz soros uzyje ich żeby nas zwalczać
  https://reporters.pl/10083/soros-rzuca-18-mld-usd-na-walke-z-kosciolem-trumpem-polska-i-wegrami/amp/

 7. K.J.Solarz pisze:

  Większość z was, normalnych ludzi, zapewne zastanawia się dlaczego takie numery przechodzą i na dodatek bezkarnie. Przecież mamy demokracje, działają instytucje tzw wymiaru sprawiedliwości a tu takie jawne złodziejstwo w żywe oczy. Co prawda szokujące zdanie miał wypowiedzieć Bartłomiej Sienkiewicz, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych: „PAŃSTWO POLSKIE ISTNIEJE TYLKO TEORETYCZNIE”, ale większość potraktowała to raczej w kategoriach dowcipu. Tymczasem to była do bólu szczera diagnoza. Dlaczego tak się dzieje i jak się ludźmi manipuluje, żeby bezkarnie potem można było kraść świetnie pokazuje poniższy film.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=gsAw4Mjl_TY

 8. Anonim pisze:

  Remont wykonany zapłacone wiec czego oczekujecie.
  Ktos to odebrał ktos sie pod tym podpisał czyli wszystko ok.😅😅.

  • Anonim pisze:

   Są pisma w tej sprawie było spotkanie dwa dni po świętach o 10 rano w Wapnicy w Wiklinie z Burmistrzem, Panią Prezes,Radnymi i Urzędnikami i NIC. Tak się traktuje ludzi już nie drugiej a trzeciej klasy zebranie 0 10 rano i po świętach w kwietniu a załatwiane od grudnia i tak przybyło dużo ludzi. Najwięcej na temat stanu budynku przed jak i po remoncie miał do powiedzenia Radny Piłat i jak to jest mu ciężko z utrzymaniem tak zwanego swojego. Jest nagranie ze spotkania myślę że ciąg dalszy nastąpi Panie G…… .

 9. Anonim pisze:

  Biedna Dorotka zarabia tylko 205 441 zł, więc musi dorobić na boku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*