Gdzie ta Niepodległość?

Konstytucje i święta oraz prawo stanowione, odebrały wam naturalne prawo do równości i wolności, na rzecz władzy hierarchii nad człowiekiem, dzięki sztuce teatralnej – królewskiej, będącej dziełem filozofów.                                 Dydymus   Liga Świata

Po raz kolejny świętujemy święto niepodległości.  Ale czy Polska jest tak naprawdę  niepodległa?  Począwszy od  tzw chrztu a potem zaborów i rozbiorów jesteśmy  pod ciągłą okupacją.  Tak właściwie to należałoby dzisiejszy stan naszego państwa nazwać neokolonią.  Jesteśmy dla zachodu,
  głównie  rynkiem zbytu i dostarczycielem taniej i wykwalifikowanej już siły roboczej.       Od 1989 r jesteśmy pod okupacją niepolskich  rządów,  które bardziej dbają o interesy Niemiec i Izraela. Nasza gospodarka w większości wykupiona lub zlikwidowana.  Państwo zadłużone do astronomicznej wręcz sumy.  Nie dość, że musimy walczyć  z konkurencyjnością zachodnich firm,  to jeszcze z  biurokratycznym aparatem administracyjnym. Nasze dzieci są trute szczepionkami, które poprzez zawarte w szczepionkach gama retro wirusy zmieniają dzieciom mikroflorę do końca życia. I co gorsza stan ten jest dziedziczony w następnych pokoleniach. Enzym nagalaza rozwala im układ odpornościowy a zawarte w szczepionkach neurotoksyny trwale uszkadzają mózg. Obecnie rząd przymierza się do obowiązkowego szczepienia dorosłych. Najwyraźniej w celu wyeliminowania emerytów. Media są w obcych rękach i wybitnie antypolskie. System tzw wymiaru sprawiedliwości jest opanowany przez mafię, która bezkarnie niszczy i ograbia Polaków.Cieszymy, że UE daje  nam nasze pieniądze w postaci różnych funduszy, z których 85% wraca do Niemiec. 

Czy jesteśmy więc wolni a nasze państwo jest niepodległe?

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Gdzie ta Niepodległość?

 1. admin pisze:

  Dajcie mu spokój. Jest jaki jest i mówi się trudno. Problemem jest uświadomienie ludzi, że obecna ekipa prowadzi gminę na zatracenie, co nie jest łatwe, bo Dorosz jest świetnym bajerantem, a radni sprzedajni niczym portowe dziewki, a mieszkańcy naiwni jak dzieci. A jak już się połapią, to będzie już za późno.

 2. Anonim pisze:

  A ja już myślałem ,że właściciel NMM nabrał rozumu i odwagi. Ale jednak jak cykor z niego był tak i pozostał. A próbował uchodzić za takiego niezależnego lwa, co to się nie boi żadnych nacisków. I lew okazał się być małym wystraszonym kotkiem. Ha ha ha.

 3. Anonim pisze:

  No to się pan nawojował na NMM. Ale w końcu redaktor osrał się po same pachy. To cud, że i tak długo puszczał pańskie wypowiedzi. Widzę ,że chcieliście poszerzyć bazę o młodzież, która tam wchodzi, ale zaniedbujecie własną stronę. To było bardzo ciekawe i pouczające, więc weź się pan teraz do pracy i pokaż pan jak to z tym Piłsudskim jest. Tutaj będzie zawsze można wejść i pokazać niedoinformowanym.
  Pozdrowienia dla całej waszej ekipy.

 4. admin pisze:

  To 28 czerwca 1919 w sali zwierciadlanej Wersalu, Dmowski wraz z Paderewskim podpisali traktat wersalski, który formalnie przywrócił Polskę na mapę Europy po 123 latach nieobecności. Następnie 10 września w Saint-Germain Dmowski podpisał także traktat pokojowy koalicji z Austrią. Tak więc jest to zasługa tych dwóch osób a nie agenta i zdrajcy mordercy Polaków i polskiej demokracji – Piłsudskiego.

 5. Anonim pisze:

  Niby tacy patrioci a nie było was na obchodach święta niepodległości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.