Co szykuje nam Watykan?

Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba nim być! – Ks. kard. Stefan Wyszyński

      „Ziemia jest fermą. Czymś w rodzaju racjonalnie zarządzanej fermy zwierzęcej. To okrutna prawda i nic tego nie zmieni. Zwierzętom trudno podnieść bunt przeciwko hodowcom, bo ci są mądrzejsi i mogą przewidywać ich zachowania. A ponieważ ferma prowadzona jest w sposób inteligentny, zwierzęta karmi się ideologią taką, by zniechęcić je do buntu. Ale to nie wystarcza. Należy wymyślić im taki zestaw wartości moralnych, by jednostki według nich żyjące były ciągle zajęte konfliktem i walką między sobą.” (Salvador Freixedo)

Ostatnio wielu z was zarzuca mi, że jestem wrogo nastawiony do Boga i do religii kat. i źle się dzieje na świecie przez takich właśnie jak ja. Ponieważ pismo obrazkowe obecnie bardziej dociera do odbiorców odpowiem w tym duchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chazarzy, (turecko mongolskie plemię. lubiące żyć z rabunków) przyjęło judaizm i opanowało Watykan. Dlatego dzisiaj nazywamy ich żydami, choć de facto nimi nie są. Oni wykorzystali żydowską religię i wykorzystując słabnącą pozycję Cesarstwa rzymskiego, przejęły  praktycznie w nim władzę i zaczęły sobie podporządkowywać inne państwa. W odpowiedzi na reformację utworzono zakon Jezuitów, który miał się z nią rozprawić.

Podstępem dotarto do królów, książąt i arystokracji, i całkiem ich sobie podporządkowano. Utworzono następnie różne masońskie stowarzyszenia, gdzie obowiązywało bezwzględne posłuszeństwo (pod karą śmierci), a w zamian dostawali oni kolejne stopnie wtajemniczenia (co zaspakajało ich próżne poczucie wartości), oraz umożliwiło zarabianie pieniędzy,  jakich nie mieli inni nie związani z Jezuitami i ich stowarzyszeniami. No i mieli poczucie przynależności do „boskiej elity”.  Wszystkie operacje finansowe skupiły się w Bank City of London (ten, który opłacił królowi szwedzkiemu wyprawę na Polskę zwaną przez nas „potopem szwedzkim”), a którym to zarządzają  Rotschildowie i noszą tytuł „Opiekunów Skarbca Watykanu”

https://boskaenergia.blogspot.com/2017/04/struktura-szatanskiej-wadzy-i.html

Zastanawiacie się po co to wszystko? Otóż jeden z Jezuitów  dał wywiad w „Spectrum” i nieco się odsłonił. Tak więc najwyższym ich celem jest panowanie nad światem za pomocą papieża w odbudowanej świątyni Salomona w Jerozolimie, aby móc rządzić w charakterze Boga prosto z Jerozolimy.

I dlatego my mamy cierpieć biedę, żeby uczciwszy uszy, paru pojebów mogło się poczuć bogami.

A czynnie uczestniczył w tym Prezydent Lech Kaczyński, który pozwolił na reaktywację w Polsce głównej loży  Bnai-Brith (której działalności zakazał już prezydent Mościcki), a która wydaje tajne dyrektywy takim organizacjom przestępczym, jak „Komitet 300”, Klub Bilderberga, Klub Rzymski,   Rada Stosunków Międzynarodowych, Komisja Trójstronna,  Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych i jeszcze parę innych.
Oprócz PiSu uczestniczą w tym też: PO, SLD i PSL.

Polski trójkąt bermudzki: PO-PiS-SLD CZĘŚĆ II – POJMANIE POLSKI

A ta budowa Nowego Rządu  Światowego NWO ( New World Order) wprowadzana jest pod znanym państwu hasłem – zrównoważonego rozwoju, prezentowanym także przez ugrupowanie burmistrza Dorosza. Dlatego w szopkach pod tytułem wigilia świąt Bożego Narodzenia nawiedzana jest przez lokalnych funkcjonariuszy kościoła kat.

Kazimierz Jan Solarz

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.