Nowy Rząd Światowy NWO ( New World Order) wprowadzany pod hasłem zrównoważonego rozwoju.

„Gdy w  sferze moralnej panuje chaos i zamęt, wolność umiera, człowiek z    wolnego staje się niewolnikiem instynktów, namiętności i pseudowartości” – Jan Paweł II

„Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa.” – Gandhi

Wpis Gambita dotyczący sytuacji społecznej w Szwecji, postrzeganej do niedawna jako kraj, gdzie socjalizm pokazał jakoby ludzką twarz. Jak też bardzo wiele telefonów i bezpośrednich rozmów,  po publikacji dotyczącej przejawów globalizmu w gminie, wskazujących na zainteresowanie tematem, ale też nie do końca zrozumieniem, zmobilizował mnie do podjęcia tematu, aby spróbować jeszcze raz pokazać szkodliwość tego projektu, który ludzi sprowadza z roli podmiotu, do służby realizującej projekt dla samego projektu, a nie dla tychże ludzi. To doskonale zaczyna być widoczne właśnie w Międzyzdrojach.
Jako uzasadnienie podaje się konieczność sprawowania kontroli nad całością spraw świata jednej ekipy, która będzie w stanie nadać jeden właściwy kierunek, jedną religię i rozwiązania jedynie słuszne. Zapewne przypominacie sobie podobne hasła: jeden naród, jedna partia, jeden wódz.

Rzeczywistością rządzi mechanizm zwrotny, który powoduje, że w trakcie realizacji każdej idei stopniowo narasta ogon, który zaczyna likwidować korzyści, które realizacja idei miała zapewnić. Tak więc rzeczywistym celem systemu władzy w tzw. demokracji staje się wywłaszczenie obywateli z ich stanu posiadania, a więc sprowadzenie do stanu zależności niewolniczej a nie służby tymże obywatelom, tak jak zakładała idea demokracji.
Jeżeli twoja pensja wystarcza ci tylko na mieszkanie, dojazd do pracy i wyżywienie, to niczym nie różnisz się od niewolnika, któremu wszystkie te rzeczy musiał zapewnić właściciel.

Do podstawowych metod wywłaszczania należą: opodatkowanie, prywatyzacja, inflacja, dług publiczny ,  wywłaszczenie za pomocą ustawy. Rządy tzw. „narodowe” mają za zadanie ten cel zrealizować. W  Polsce zaczęło się od wprowadzania idei komunizmu, potem nastała era Balcerowicza, i rządy poszczególnych po okrągłostołowych ekip. Najobfitsze  łupy przynoszą demokratom operacje tzw. „kryzysu finansowego” (organizowanego przez banki), któremu towarzyszą w pewnym odstępie czasu, będące nieodłącznym elementem tego systemu, tzw. wojny światowe. Dla ratowania tego systemu pieniądza, dokonuje się redukcji pogłowia ludzkiego, jak też  zbudowanych i wytworzonych dotychczas, dóbr materialnych .
Szwedzi  zostali poddani eksperymentowi. Wszystko odbyło się w imię pięknych haseł, takich jak: „wolność jednostki” czy „prawdziwa miłość”. Skutkiem tego eksperymentu powstał nowy model życia, którego podstawą została nie rodzina a jednostka. Teoretycznie chodziło o to, aby więzi rodzinne  oparte były na prawdziwej, nie podyktowanej potrzebami materialnymi miłości. Aby żony  były niezależne od swoich mężów, synowe od ojców, babcie od wnuków. A nad wszystkim czuwała instytucja państwa, która niejako zastępowała rodzinę i zapewniała opiekę gwarantującą pomoc w trudnej sytuacji.. Doprowadziło to do atomizacji  społeczeństwa.
Inne  zjawisko związane z nadmierną ingerencją biurokracji, występuje w Polsce. Tyle, że związane ze skurwieniem biurokracji i próbą sterroryzowania społeczeństwa. Pod pozorem troski o  dzieci, w sytuacjach zdaniem biurokracji niedostatecznego wywiązywania się z obowiązków rodziny, odbiera je tymże rodzinom i umieszcza w rodzinach zastępczych, bądź domach dziecka. Pomijając wręcz idiotyczny aspekt ekonomiczny tego przedsięwzięcia, gdyż koszt miesięczny utrzymania dziecka w tych instytucjach wynosi około 4 tys. zł., podczas gdy pomóc rodzinie sumą 1 tys. zł.  ze strony państwa, czy gminy, ten problem by rozwiązała. Tymczasem takie odebrane dziecko, w późniejszym wieku, wykazuje objawy choroby sierocej, jak też słabiej sobie radzi w trudnych sytuacjach.
Innym przejawem tendencji globalistycznych jest zadłużanie budżetów gmin poprzez przepłacone, bądź zbędne inwestycje, czy nadmierne wynagrodzenia prezesów gminnych spółek i eliminowanie miejscowych źródeł utrzymania, oraz uzależnianie powstawania miejsc pracy  od  obcego kapitału. W Międzyzdrojach działania Dorosza i jego radnych doprowadziły do wyeliminowania handlu w którym głównymi beneficjentami są mieszkańcy i teraz poprzez budowę apartamentowców wyeliminowani zostaną kwaterodawcy. Biurokracja, nad którą jakoby kontrolę sprawują demokratycznie wybrani radni i burmistrz, de facto działa na korzyść kapitału zewnętrznego kosztem rozwoju miejscowego. Wszystko to odbywa się pod hasłem zrównoważonego rozwoju.
Wiara w prawo została zrównana z wiarą w Boga i zaprzęgnięta do realizacji planu globalizacji.
Ten film pokazuje świetnie, jak na własne życzenie, poprzez prawo stajemy się niewolnikami na własne życzenie i w zgodzie z prawem, które miało służyć jakoby naszemu rozwojowi.

Jako puentę zacytuję słowa Stefana Kisielewskiego: „To, że jesteśmy w dupie, to jasne.
Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać”.

Kazimierz Jan Solarz

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

54 odpowiedzi na „Nowy Rząd Światowy NWO ( New World Order) wprowadzany pod hasłem zrównoważonego rozwoju.

 1. K.J.Solarz pisze:

  Nie dzwońcie już w sprawie chrztu Polski. Obiecuję napisać o tym przed świętami. Jeszcze muszę oczyścić forum na serwerze i wszystko zacznie działać normalnie.

 2. Anonim pisze:

  Zamiast się wypłakiwać na forum trzeba zawiadomić prokuraturę i będzie po sprawie.

 3. Anonim pisze:

  A mi się ta strona coraz bardziej podoba a szczególnie pokazywanie roli Chazarów zwanych Żydami a których działalność jak najbardziej ma wpływ na to co się dzieje w Międzyzdrojach i na poziom mojego życia. A czy wiecie, że po referendum w Wielkiej Brytanii w sprawie opuszczenia struktur Unii Europejskiej prezydent Duda zaapelował do wszystkich przywódców unijnych, aby już nigdy nie dopuszczono do tego typu referendum w żadnym kraju. Taki wielbiciel demokracji a w d.pie ma wolę narodu?
  A więc chodzi o to żebyśmy się nigdy nie wyrwali z żydowskich łapsk i pisiory tylko udają eurosceptyków a naprawdę robią komunę bis. Wszyscy oni kochają demokrację jak dzięki niej dostają się na stołki a potem to robią tylko swoje interesiki. Wystarczy popatrzeć na burmistrza Międzyzdrojów jak się przejmuje jawnością. Jak tylko chodzi o spółki to natychmiast wszyscy zasłaniają się tajemnicą handlową. A radni, którzy biorą ładne diety też przyklepali, że burmistrz sprzedał za 5 000 zł udziały w spółce Międzyzdrojski Rynek, które to gmina nabyła dając działkę wartą 2. 800 000 zł. Ktoś ma kiepełe a my za to płacimy i nikt za to nie odpowie. Bo żydostwo nigdzie nie zajmuje się uczciwą pracą, tylko wszędzie robi interesy wyzyskując pracę innych.

 4. gość pisze:

  Ta strona i cała opcja straciła na swojej wartości. Praca Marka Lembicza + poszła na marne.
  Szkoda .
  Nie wychodziłem od dłuższego czasu i nic nie utraciłem.

  • Anonim pisze:

   Pewno chciałbyś nic nie robić i żeby inni zrobili to za ciebie i na dodatek podali ci frykasy na tacy. Nie ma tu za wiele ostatnio o Międzyzdrojach ale są rzeczy o i których warto wiedzieć i o których większość nie ma zielonego pojęcia. A jak się już wziąłeś za pisanie to pisz o konkretach i sam się pofatyguj żeby coś napisać. Tylko na to najwyraźniej cię nie stać.

 5. K.J.Solarz pisze:

  W poście poniżej wspomniałem o szczepieniach, bo to co się dzieje woła o pomstę do nieba. Zrobiono z nas króliki doświadczalne dla koncernów wprowadzając obowiązkowe szczepienia, pomimo, że ART 39 KONSTYTUCJI RP mówi, że nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  W szczepionkach są : silne neurotoksyny jak aluminium i rtęć, metale ciężkie, herbicyd roundup (działa jak gaz VX, którym otruto przyrodniego brata dyktatora Korei Północnej na lotnisku w Malezji), oraz enzym nagalaza, który niszczy układ odpornościowy noworodków).
  A tak wygląda prawda o absurdach szczepienia i udziale w nim lekarzy.
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/05/28/nagalazy-blokuje-powstawanie-gcmaf/
  https://www.youtube.com/watch?v=NsMP9clVIbU
  https://www.youtube.com/watch?v=j5A3iI17qIk
  https://www.youtube.com/watch?v=BT1Snm4WPxU
  https://www.youtube.com/watch?v=-h-bYTDmtjM

 6. K.J.Solarz pisze:

  Ludzie świadomi nie ulegają łatwo manipulacji i władze doskonale o tym wiedzą. Dlatego stosuje się metodę drenażu kieszeni, aby trzeba było zapieprzać na utrzymanie od rana do nocy i nie ma wtedy czasu ani sił na myślenie. A w weekend grill i picie dla rozpuszczenia stresów. Gdyby ktoś z jakiegoś powodu miał czas, to wtedy się mu podsunie tzw wiedzę z telewizji, albo całą stertę seriali o ludziach oderwanych od rzeczywistości. Ostatnio modne są tureckie i baby mogły cieszyć gały strojami na sułtańskim dworze. I tak się kształtuje stada lemingów.
  Od czasu do czasu jakieś imprezy z okazji i na cześć jak np: wigilia, czy 11 listopada, bądź 3 maja, dla podtrzymania pozorów podniosłości istnienia wspólnoty: władza obywatel. Chociaż naprawdę chodzi tylko o to, aby obywatel płacił bez szemrania, coraz większe podatki na utrzymanie władzy, pod pozorem działania władzy dla wspólnego dobra. No i oczywiście coniedzielna msza, gdzie ksiądz w zamian za kasę od władzy będzie tłumaczył lemingom kto jest dobry na radnego, czy burmistrza.
  A żeby lemingi nie chciały za dużo zarabiać, tak jak np: Niemiec, który pracuje o 1/4 czasu mniej a zarabia 4 razy więcej, to się ściąga Ukraińców A jak się lemingów za dużo namnoży to wtedy się ich poddaje tzw depopulacji ( eufemistyczne i eleganckie określenie ludobójstwa) opryskami , szczepionkami schemizowaną żywnością itp. Na ten problem jest tylko jedno rozwiązanie. Pogonić od władzy to całe dotychczasowe towarzystwo. Tylko czy potrafimy do tego dojrzeć wcześniej, czy musimy jednak najpierw solidnie dostać po kieszeni?

 7. Anonim pisze:

  Poświęciłam trochę czasu aby sprawdzić co się pisze u tym chemtrails i faktycznie nie piszecie bzdur. Jestem przerażona, że różne organy powołane do dbania o nasze zdrowie i nasz rząd nic z tym nie robią. Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.

  • Anonim pisze:

   Dlatego tak jest, bo od wojny mamy cały czas żydowskie rządy. Oprócz rządu z premierem Olszewskim. A chemtrails organizują Żydzi. W Europie też rządzą żydowskie marionetki. Dlatego nas trują i nikt nie reaguje. Podobno można się przed tym bronić jakimś działem orgonowym.

 8. Anonim pisze:

  Pamiętajcie lemingi, że MILCZENIE TO PRZYZWOLENIE NA OGRABIANIE Z PRAW I BYCIE NIEWOLNIKIEM ! Później zostanie wam tylko płacz i zgrzytanie zębów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.