Na ten nowy rok.

 

Kasy Kulczyka,
Fury Rydzyka,
Mocy Pudziana,
Chaty Beckhama,
Humoru od rana,
Cholesterolu w normie
Oraz świętowania Nowego Roku
W dobrej formie

Życzy Państwu SPM Odnowa.

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Na ten nowy rok.

 1. Anonim pisze:

  Widzę panie Solarz, że znowu coś pana podkusiło, żeby odpowiadać temu ubeckiemu śmierdzielowi, chociaż wcześniej obiecywał pan tego nie robić. To gówno zawsze będzie coś robiło, żeby zaistnieć, posługując się dowolnie wymyślonym kłamstwem, o czym pan wielokrotnie sam pisał. Proszę więc dotrzymywać słowa.

 2. Anonim pisze:

  właściwe podejście do emigracji człowieka który żył z muzułmanami 10 lat, poznając ich obyczaje i mentalność:
  https://www.facebook.com/PolskaChceWyjsczUE/?ref=all_category_pyml_rhc

 3. Gambit pisze:

  To kolejne ostrzeżenie do czego prowadzi „nowoczesność” do której namawia nas zrównowazony rozwój, osamotnionymi jednosktami łatwiej jest po prostu manipulować. http://natemat.pl/199507,juz-nigdy-nie-spojrze-na-szwecje-tak-jak-wczesniej-film-szwedzka-teoria-milosci-lamie-wyobrazenie-polakow-o-tym-kraju

 4. Anonim pisze:

  W Międzyzdrojach mają wkrótce stanąć 2 bloki po 55m wysokości a Odnowa jakoś nie zabiera głosu. Czyżbyście olali mieszkańców w myśl zasady jak sobie wybraliście tak macie.

  • Gambit pisze:

   Są w życiu rzeczy trudne, które często hamują nas przed pójściem dalej są rzeczy tak trudne, że kiedy trwają jakoś dajemy sobie z nimi radę ale gdy ich nie ma są jeszcze trudniejsze, bo zostawiają pustkę wielką jak ocean.
   Najczęściej te trudne sytuację stwarzają nam inni ludzie, którzy nie potrafią spojrzeć na sprawę z różnych perspektyw, są zaszufladkowani w swoim mikro świecie rzeczy łatwych i nie dopuszczają nic, co mogłoby zaburzyć harmonię.
   I teraz zastanawiamy się czy warto przeskoczyć dla nich ocean, jeśli oni nie potrafią przeskoczyć dla Nas kałuży…

 5. Anonim pisze:

  „wielka orkiestra”
  https://youtu.be/aCFiX7lNFN8

 6. K.J. Solarz pisze:

  Widzimy jak pięknie np. sztorm dał lekcję zdrowego rozsądku administracji i co niektórym, którzy podeszli ze swoimi budowlami za blisko morza. Ci, którzy nie potrafili zrozumieć różnicy pomiędzy Bogiem a klerem i nazywali mnie bezbożnikiem i mówili, że spotka mnie kara boska – teraz zgodnie ze swoją logiką powinni uznać, że skutki tego sztormu, to też jest kara boska. Tylko kogo i za co Bóg chciał ukarać może mi powiecie?
  Idąc dalej z tym duchem, Bóg ukarał Dorosza za bezczelność i za nie słuchanie ostrzeżeń Odnowy. Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził, że gmina bezprawnie pobiera opłaty targowe od gastronomików. A ostrzegaliśmy, że gastronomicy przygotowują swój towar a więc nie jest to handel, tylko usługa. Gdyż nie sprzedają gotowego produktu, a więc nie można od nich pobierać opłaty targowej. I teraz trzeba będzie oddać kasę i zmienić wysokość wpływu z tego tytułu zaplanowaną w budżecie. Teraz radni powinni Doroszowi uchwalić odpowiednią pokutę.

 7. Anonim pisze:

  Anie widzicie wy nic pięknego w tym nowym roku, tylko same przytyki i krytyka.

  • Anonim pisze:

   piękny jest sejmowy projekt antyklikowy, dwukadencyjności samorządów, to początek rozpadu międzyzdrojskiej kliki.

   • Anonim pisze:

    Tragiczna jest beznadziejna znajomość burmistrza tematu budowy schodów na plażę, po pierwszym sztormie znowu kolejny milion poszedł się je,,,,,ć

 8. weredyk pisze:

  Również w gminie Międzyzdroje bilans urodzin do zgonów jest ujemny. W 2016 roku zameldowano tam 42 dzieci, natomiast zmarło 72 mieszkańców. Taką informację można przeczytać w ulubionym portalu Dorosza. To najkrótsze i najlepsze podsumowanie dokonań duetu Dorosz end Magda na ten nowy rok.

 9. Anonim pisze:

  Na emeryturę odchodzi laureat pokojowej nagrody nobla, który w ciągu 6 lat napadł 7 krajów. Niech to będzie dobry zwiastun dla nowego roku. https://web.facebook.com/KongresNowejPrawicy/photos/a.207825415924706.52573.204922816214966/1506616496045585/?type=3&theater

 10. K.J.Solarz pisze:

  To błędna interpretacja. Ja po prostu podziwiam, a nawet powiedziałbym zazdroszczę temu skromnemu i żyjącemu w ubóstwie zakonnikowi, jego takiej luksusowej fury. Powiem więcej podziwiam jego umiejętność pogodzenia tego co głosi z tym co robi. Przyznam otwarcie, że ja czegoś takiego nie potrafię i pewnie do końca życia się tego nie nauczę, jak namówić biedne emerytki i rencistki aby złożyły się na taki prezent.

 11. Anonim pisze:

  Widzę, że nawet w życzeniach noworocznych nie zrezygnował pan z ośmieszania kościoła.

  • Gambit pisze:

   to nie mówienie o tym że ojciec dyrektor demonstrując swoją pychę drogim samochodem, nie grzeszy skromnością, ale dowód na to jaki biznes zrobili sobie z wiary duchowni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.