Najwyższa pora obalić to tysiącletnie kłamstwo.

 

  „Nie należy oglądać się, ani w prawo, ani w lewo. Nie należy oczekiwać zbawienia od innych narodów.
Nie wolno osłabiać swojej postawy społecznej ani moralnej wyczekiwaniem, że inni to za nas zrobią, inni przyjdą z taką czy inną pomocą. NIE! Jest to błąd wychowawczy o zagrożeniu śmiercionośnym” -Ks. Kardynał Stefan Wyszyński 

Historię Polski, czyli Słowian błędnie kojarzymy, czy raczej pozwalamy aby wmówiono nam, że jest to historia ochrzczonych prymitywnych wcześniej ludów pozbawionych swojej państwowości i wdajemy się w jałowe dywagacje o Mieszku, który poprzez chrzest z niczego stworzył w krótkim czasie potężne państwo. Po czym Bolesław Chrobry przyjął koronę łaskawie ofiarowaną mu przez niemieckiego cesarza.Tymczasem kiedy żydzi dopiero wypełzali z jaskiń, Słowianie opanowali już znaczną część dzisiejszej Europy. A zanim pochlastano nożykiem małego żydka zwanego Chrystusem już tysiąc lat wcześniej słowiańskie plemię Wallów zaczęło z sukcesem kolonizować Wielką Brytanię.  A skąd wzięło się cesarstwo niemieckie?  Przetrząsając wiarygodne i niezależne źródełka dowiadujemy się raz dwa, że Niemca wymyślił NAWIEDZONY IDIOTA! Maniak religijny, niejaki… Ludwik Pobożny.
Wielkie Królestwo/Cesarstwo Franków sąsiadujące z Królestwem/Imperium Słowian utworzył Karol Wielki. Natomiast jego następca – wspomniany Ludwik Pobożny niestety był rozmodlonym kretynem i z wiekiem pogrążył się w tak głębokiej i nieuleczalnej dewocji, że o niczym innym nie myślał, tylko o tym jak dogodzić pazernemu kościołowi – i stąd właśnie jego przydomek – „pobożny”.
Ludwik był tak mocno skretyniały, że pomimo faktu, iż koronował go na cesarza jego własny rodzony ojciec Karol Wielki, on jakże wazeliniarsko przyjął zupełnie bez sensu koronę po raz drugi (!) z rąk… papieża.
Innymi słowy po prostu wspomniany wcześniej idiota. Zamiast mając władzę, której nikt mu nigdy nawet nie podważał, zwyczajnie rządzić swoim wielkim cesarstwem, on jak to religijny idiota zajmował się tylko i wyłącznie upokarzającymi czynnościami pokutnymi – między innymi leżał jak cep krzyżem po kościołach lub klęczał i całował stopy papieża.Co właśnie sprawiło, że momentalnie utracił cały prestiż oraz szacunek u poddanych.
Tę sytuację sprytnie wykorzystali rządzący Rzymem żydzi (Chazarzy) no i doprowadzili do istniejącego po dzień dzisiejszy rozpadu cesarstwa, na Francję i Niemcy.Formalnie stało się to dokładnie w roku 843 na mocy tak zwanego traktatu w Verdun. A powodem tych działań była chęć zemsty na Słowianach za rozpirzenie im chazarskiego państwa.
I po żydowskiej tresurze, już od tysiąca lat, czyli od powstania Niemca dokładnie to właśnie… odwet na Słowianach. Szczucie na nas Niemca nie ma wręcz końca. Jak Niemiec w imieniu żyda nas nie napada to nas… oszwabia. Jak nas nie oszwabia to nas… rujnuje gospodarczo. Jak nas nie rujnuje to germanizuje lub napada – i tak w kółko. I to jest główny powód dlaczego i w jakim celu wymyślono Niemca. abelikain.blogspot.com/2014/12/kto-niemca-stworzy.html
A zrobili to już nieistniejący Chazarzy – dzisiaj występujący pod nazwą żydzi. Ci żydzi uraczyli nas następnie swoją religią i potężne niegdyś państwo zrujnowali i doprowadzili do jego rozbiorów. Kiedy Polakom udało się odzyskać w 1918r. niepodległość i zbudować w krótkim czasie dość silną gospodarkę, żydzi uzbroili Hitlera, który wraz z żydowskim produktem jakim był ZSRR znowu zniszczyli dopiero co odbudowaną Polskę. Sprytnie wcześniej wpuścili nas w maliny i pozostaliśmy sami na placu boju, pomiędzy dwoma potężnymi wrogami. Po kampanii wrześniowej wkurzony minister Beck powiedział: d
o najbardziej odpowiedzialnych za tragedię mojego kraju należy Watykan. Zbyt późno uświadomiłem sobie, że prowadziliśmy politykę zagraniczną służącą egoistycznym interesom Kościoła katolickiego. http://cytatybaza.pl/autorzy/jozef-beck.html  

Czy będziemy dalej  czcić jakiegoś żydka jako swojego boga i pozwalać na to aby odzyskanie święta niepodległości zaczynały tzw. msze święte w intencji ojczyzny, czy wreszcie wyciągniemy wnioski z naszej historii i pogonimy to żydowskie złodziejskie  towarzystwo z naszego kraju?

Czy będziemy dalej się nabierać na imprezy organizowane przez Dorosza i Magdę pt: spotkanie wigilijne w towarzystwie watykańskich funkcjonariuszy aby dalej można było nami manipulować i nas okradać, czy zastąpimy ich osobami, które będą służyć swoimi działaniami lokalnej społeczności, a nie korporacjom, tylko Międzyzdrojan wykorzystujących.

Kazimierz Jan Solarz

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Najwyższa pora obalić to tysiącletnie kłamstwo.

 1. Karol pisze:

  A może artykuł o czyszczeniu plaży? Czemu tak tanio i czemu znajomi królika?

 2. Anonim pisze:

  Dzięki za tę wiedzę. To straszne, że większość nie chce się pofatygować żeby zobaczyć w jak zakłamanym świecie żyjemy i coś z tym zrobić. Jak ktoś powiedział największym wrogiem wolności jest syty niewolnik.

 3. K.J.Solarz pisze:

  W momencie kiedy dynastia Ottonów wygasała, to jej ostatni przedstawiciel Otto III osobiście zwrócił się do Bolesława Chrobrego, jako bezpośredniego potomka ostatniego władcy Merowingów Dagoberta II, o przejecie władzy nad odnowionym Cesarstwem Rzymskim.
  Ta decyzja jest potwierdzona całym szeregiem faktów jednoznacznie wskazujących na wyznaczenie Bolesława jako następcy. Były nimi uroczysta Koronacja wraz z przekazaniem Bolesławowi insygniów najwyższej władzy cesarskiej z których najważniejszą była Włócznia Świętego Maurycego, od czasów Konstantyna Wielkiego symbol najwyższej władzy cesarskiej. W roku 1031 insygnia władzy cesarskiej przekazane Piastom zostały podstępnie wykradzione i wywiezione do Niemiec. To zdarzenie ignorowane i marginalizowane przez „polskich” historyków miało dla losów Europy i Polski centralną rolę ponieważ już na zawsze utrwaliło i umocniło pozycję Sasów na terenach między Łabą i Renem i pozwoliło im stopniowo zniemczyć żyjącą tam większość słowiańską….
  Gdyby Piastom udało się zachować te insygnia cesarskiej władzy, to wcześniej czy później, władza znalazłaby się w ich rękach. Byłaby to po prostu konsekwencją powszechności wiary w to, że władza pochodzi z woli Boga i posiadanie insygniów cesarskich były świadectwem tej właśnie woli, której żaden śmiertelny nie odważyłby się sprzeciwić. Jeśli tak, to wcale nie jest pewne to, czy Niemcy w ogóle by powstały.
  O wiele bardziej prawdopodobna jest taka możliwość, że powstałoby słowiańskie mocarstwo łączące wszystkie katolickie kraje Europy w jednym politycznym organizmie pod przywództwem dynastii piastowskiej.
  To bezprawne przejecie władzy niezgodne z wolą i testamentem Ottona III było przyczyną rozpoczęcia przez Henryka II wojen z Polską w celu fizycznej eliminacji rodu Piastów.
  Jego działania spotkały się z entuzjastycznym poparciem kościoła katolickiego który miał jeszcze świeżo w pamięci to, że Polanie i ich władcy w swojej naturze dalej byli Arianami i że w momencie przejęcia władzy przez Bolesława całemu cesarstwu „groził” powrót do pierwotnej wiary i eliminacja starotestamentowych katolickich elit.
  Te dążenia do fizycznej likwidacji Piastów, przez kościół katolicki i władców Niemiec, nigdy nie ustawały i pociągnęły za sobą skrytobójcze morderstwa licznych przedstawicieli tej dynastii, szczególnie tych, którzy mieli szansę na odbudowę jej politycznego znaczenia.
  Opisany przeze mnie przebieg historii pozwala nam też na nową interpretację początków katolicyzacji wielkopolskich Polan.
  W rzeczywistości nie możemy mówić o przyjęciu chrztu przez Polan, ponieważ ci już od stuleci byli chrześcijanami (tylko w, że tak powiem, wersji light), a jedynie o zmianie przynależności wyznaniowej.
  Zachęcam do przeczytania całości.
  https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2015/10/starozytna-historia-polakow-piastowie.html

 4. K.J.Solarz pisze:

  Na temat strat jakie spowodowała uległa wobec Niemiec polityka rządu PO i PSL można by zapisać całe tomy. Więc szczególnie dla tych, którym się wydaje, że globalizacja i zaangażowanie w ten proceder kościoła kat. ich nie dotyczy – pokażę tylko jeszcze nieodległy przykład, który wiązał się z utratą miejsc pracy w Świnoujskiej stoczni.
  „W 2008 roku Komisja Europejska uznała, że pomoc publiczna jaka w przeszłości została przyznana stoczniom w Gdyni i Szczecinie była nielegalna i musi zostać zwrócona. W praktyce oznaczało to postawienie obu stoczni w stan likwidacji. Rząd Tuska nie odwołał się od tej decyzji do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, bowiem uznał, iż „tak nie wypada” (cytat z raportu NIK!). Od decyzji KE, co do własnych stoczni, odwołała się za to Francja. Opłaciło się – ETS uznał, że pomoc francuskiego rządu nie była nielegalna, dzięki czemu ich stocznie zostały uratowane…”
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03466-W-sprawie-stoczni-sa-w-UE-rowni-i-rowniejsi.htm
  Zamówienia ze stoczni szczecińskiej, jak też część fachowców z Polski przejęły niemieckie stocznie. Na dodatek podjęto jeszcze próbę likwidacji stoczni w Świnoujściu, żeby niemiaszkom jeszcze bardziej dogodzić. Zdecydowane działania załogi i zaangażowanie parlamentarzystów opozycji stocznię uratowało. Dizięki temu uratowano kilkaset miejsc pracy, co dotyczy znacznej części mieszkańców Międzyzdrojów.

 5. Anonim pisze:

  Nawet jeżeli Niemcy wcześniej byli wykorzystywani przeciwko Polakom, to teraz po wejściu Polski do Unii Europejskiej już takiej możliwości nie ma. Teraz najważniejsze są: inteligencja, spryt i przedsiębiorczość obywateli poszczególnych państw, i to obecnie decyduje o dobrobycie obywateli i państw. Wasze spostrzeżenia i poglądy są niedostosowane do dzisiejszych czasów i dlatego ludzie nie dali wam władzy.

  • K.J.Solarz pisze:

   Ponieważ nie mam w tej chwili już czasu to wrzucę tylko dla przemyślenia linkna temat Werwolfu a wieczorem wypowiem się szerzej.
   https://bladymamut.wordpress.com/werwolf/

  • Gambit pisze:

   jeszcze jeden naiwny, wejście do unii było aktem podporządkowania się właśnie Niemcom, to po wstąpieniu Niemcy zablokowali nam porty przez budowę rurociągu nordstream, który nie pozwala na dostawy do gazoportu większych gazowców, a jednocześnie był przygotowaniem do odcięcia polski od dochodów związanych z transferem na zachód ruskiego gazu przez rurociąg biegnący przez Polskę.
   Znamiennym w stosunkach polsko-niemieckich jest fakt z ostatnich dni, kiedy niemieckie media zorientowały się że po raz pierwszy w historii Polak ponad podziałami stanął w obronie Niemców zdobywając europejski szacunek, od razu ukazało się kilka artykułów w niemieckiej prasie na temat bohaterskiego czynu polskiego kierowcy, media podporządkowane niemieckim interesom próbowały wmówić Niemcom i reszcie świata że Polak został zastrzelony kilka godzin wcześniej i był martwy kiedy terrorysta wjeżdżał w tłum, dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok oficjalne zaprzeczenie polskiej prokuratury, zamknęły usta oszczercom, wniosek, Niemcy nie cofną się przed niczym żeby Polskę jak stado baranów utrzymać w roli kolonii do dojenia przez niemieckie koncerny.

  • K.J.Solarz pisze:

   Werwolf wszedł w szeregi UB i mordował polskich patriotów i ludzi inteligentnych. Zajął ważne stanowiska w administracji i sabotował działania odbudowy Polskiego Państwa. Zdominował także wywiad i potem jednym z organizatorów PO był oficer wywiadu Olechowski. Za niemieckie pieniądze jak powiedział inny współorganizator PO Piskorski. A potem PO zrobiło z Polski niemiecką kolonię. Myślę, że ten obrazek najlepiej oddaje relacje polsko – niemieckie
   http://www.miedzyzdroje-odnowa.pl/wp-content/uploads/2017/01/relacje-z-Niemcami-1.jpg

 6. Gość pisze:

  Panie Solarz zgadzam się, ze tego czytać sie nie da.Szkoda,że nie chce Pan tego zrozumieć. Pewno będzie pan zaskoczony wynikami wyborów. Ale wtedy będzie juz za późno ?.

  • K.J.Solarz pisze:

   Nie rozumiem na czym polega problem. Czy chodzi o niezrozumienie, czy odmienność poglądów Jeśli to drugie, to oczekuję na stosowne argumenty. Jeżeli to pierwsze, to nic nie poradzę.
   Jeżeli zaś chodzi o wybory, to ja potrafię zarobić pieniądze na swoje utrzymanie. Nie muszę pełnić żadnej funkcji w administracji. Jeżeli zaś mieszkańcy Międzyzdrojów zechcą pójść już całkiem z torbami, to na tym polega demokracja, że wolno im to zrobić. Wolno zostać biednymi niewolnikami, jeżeli tylko będzie taka wola większości. Ale ja nie zamierzam zapisać się do kółka różańcowego, żeby się tak nie stało. Dla mnie założenie sutanny czy sędziowskiej togi nie uczyni ze zbrodniarza człowieka przyzwoitego.

 7. Anonim pisze:

  To co panie Solarz i panie Gambit piszecie jest tak inne od wiadomości, które docierają do większości, że są szokujące i wydają się wręcz nieprawdopodobne. Wy znacie źródła tej wiedzy a reszta raczej nie. Podawajcie źródła tych informacji, to będzie to łatwiejsze do zweryfikowania dla różnych niedowiarków.
  Pozdrawiam.

 8. K.J.Solarz pisze:

  Zechciejcie łaskawie zwrócić uwagę, że nie chodzi o jakieś duperelne, polityczne sterowanie jakimiś nie całkiem sprawnymi intelektualnie osobnikami, ale o uczestnictwo kościoła kat w ludobójstwie Słowian. I i II wojna światowa + rewolucja październikowa kosztowały życie około 180 mln Słowian. A tymczasem wygląda na to, że nikt nie ma kościołowi tego za złe, a wręcz za złe ma się mi to, że o tym napisałem. Ludzie, czy wam już całkiem rozum odjęło? Naprawdę uważacie , że nic się nie stało i należy nadal pozwolić, aby mordercy w sutannach nadal uczyli was moralności? Że nie wspomnę o tym, że nadal uczestniczą w ludobójstwie Polaków.

 9. Gość pisze:

  Gambit ,co do cytatu pelna zgoda.Niech tak pozostanie. Czytanie tych filozoficznych poglądów napewno nie przynosi chwaly Odnowie.Jesli chcecie miec glosy w wyborach to zweryfikujce swoje dzialanie-pisanie,bo o tracicie cenne głosy.

  • Gambit pisze:

   gościu, nie oceniaj tego portalu własnym system wartości, powyższy portal nie jest po to by zdobywać głosy w wyborach, to zwierciadło rzeczywistości, żadne filozofowanie, to prawdziwy obraz świata i najbliższego otoczenia. To przemyślenia i spostrzeżenia ludzi myślących realnie a że inaczej aniżeli większość społeczeństwa żyjąca w matrixie, mieszanki reklam i propagandy zrównoważonego rozwoju, na to wpływu już nie mam, jedynie cytat osoby wielce zasłużonej dla polskiej niepodległości „orły żyją samotnie, barany stadami”.

 10. Gambit pisze:

  Należy tutaj uporządkować krytykę wiary jako takiej, to ludzie zrobili z religii narzędzie do manipulowania ludźmi a przede wszystkim maszynkę do nabijania kabzy głosicielom tzw. wiary, najbliższy przykład to klecha który w świątyni twierdzi że handel w niedzielę to obrazoburcze czynności jednocześnie sam, na pewno nie za darmo idzie poświęcić ten grzeszny przybytek, przy okazji błogosławiąc wiernych łamiących to przykazanie.
  Co do pochodzenia naszego świata, nauka coraz częściej dochodzi do wniosku że to inteligentny projekt z człowiekiem umiejscowionym w jego centrum.
  Najnowsze badania potwierdzają że na pograniczu energii i materii tam gdzie tworzy się nasz świat, wpływ człowieka ma znaczenie dla kształtu materii tworzonej z kwantów energii.
  W tym miejscu popieram moje zdanie cytując znanego naukowca, który doszedł do wniosku że, niebo jest dla wierzących a piekło dla wszystkich.

 11. Gość pisze:

  Pewnie. tak jest skoro tak zalozyles(as).Nie powiem nie nie powiem tak.Jak zalozysz tak będzie. Młodzieży w ten sposób nie zachecisz.

 12. Anonim pisze:

  A ja tu zaglądam bardzo chętnie, bo trudno gdziekolwiek znaleźć takie wiadomości, zarówno te lokalne jak i o szerszym spektrum. Bardzo dobrze, że pokazujecie tę niewygodną prawdę. Często dyskutuję ze znajomymi o poruszanych przez was problemach. Ostatnio stwierdziłam, że poruszane przez was problemy są wręcz głównymi tematami naszych dyskusji. Musicie bardziej zainteresować młodzież waszą stroną. To wam pomoże zapewnić trwałą zmianę podejścia ludzi do tego co robią władze, jak też odetnie łańcuch zniewolenia jaki zawsze nakłada kościół. Gość z 19.06 jest zapewne związany z kościołem i nie może wyzwolić się z założonych kościelnych kajdan. Ale to tylko kwestia czasu, kiedy i do niego to dotrze.

 13. Gość pisze:

  Przez takie piśmiennictwo Odnowa stracila na swej wartosci.Szkoda,że Pan tego nie zauważa. Szata tej strony niosla zupelnie inny sposob widzenia zaistnialych faktów.Wielu spośród moich znajomych tu juz nie zagląda.

 14. Anonim pisze:

  No i wywołałem wilka z lasu. Widzę, że odpuścił pan święta, ale zrewanżował się za to sakramencką przewrotnością używając przeciwko kościołowi słów Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przyznam, że jest to ciekawy punkt widzenia. Nie wiem tylko na ile ma on odzwierciedlenie w historii rzeczywistej.

  • K.J.Solarz pisze:

   To nie przewrotność, ale mój sposób postępowania, który pozwala mi dostrzegać i podziwiać celne spostrzeżenia i wnioski po stronie przeciwników, czy osób, których nie lubię. Po prostu mój stosunek emocjonalny nie zaciemnia mi myślenia i dlatego stać mnie na obiektywizm.

Możliwość komentowania jest wyłączona.