Sprawozdanie burmistrza w sprawie spółek.

DSC_1871smPrzyzwyczajenia nie chcą umierać
Aby obejrzeć posiedzenie komisji w sprawie spółek   kliknij w poniższy link.

<a href=”https://www.youtube.com/watch?v=VKqh-fnvg6s„target=”_blank”>Posiedzenie Rady Miejskiej w Międzyzdrojach</a>

Burmistrz Leszek Dorosz wyspecjalizował się już w sprytnym ukrywaniu prawdy o spółkach, poprzez przelecenie się po temacie z prędkością światła i podanie paru ogólników.  Do tej pory radni nie byli szczególnie dociekliwi i tak to uchodziło.  Jakież było jego zdziwienie, kiedy tym razem radni uznali, że na tym posiedzeniu przyjmą sprawozdanie tylko od spółki MTBS a sprawozdanie o pozostałych spółkach przyjmą w innym terminie. Dorosz się zagotował i próbował obrócić kota ogonem zarzucając radnym, że niemożliwe jest, żeby radni byli na tyle zmęczeni i nie byli w stanie utrzymać percepcji i wysłuchać sprawozdania. I, że pewno nie chcą pracować a on będzie miał przez to  teraz problem z umówieniem na nowe terminy prezesów spółek. Ale tym razem radni nie dali się zbić z pantałyka i stwierdzili, że zostało to już przegłosowane. Na dodatek radna Iwona Czyż stwierdziła, że przekazujemy do spółek duży majątek gminny a potem nie mamy nic do powiedzenia, co najwyżej możemy wysłuchać sprawozdanie.
Prezes Siarska Zacharewicz w sprawie szczegółów bezczelnie odsyłała radnych do skarbnika gminy, a prezes spólki córki MTBSu spółki Marina nie był obecny, bo akurat był na urlopie. No i wyszedł fajny kwiatek, że wbrew temu co wcześniej mówiono gmina nie dostanie mieszkań ze ‚szkieletora”, tylko będzie je sobie musiała od spółki kupić. Tak wygląda w praktyce znajomość prawa przez Dorosza end consortes. Zapraszam do obejrzenia filmu i wyciągnięcia samemu wniosków. Będziecie się państwo na własne oczy mogli przekonać, że krytyka spółek ze strony Odnowy, była jak najbardziej zasadna i nie było w tym ani krzty przesady.

 

 

 

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

98 odpowiedzi na „Sprawozdanie burmistrza w sprawie spółek.

  1. Anonim pisze:

    W finlandi rozpisano referendum na temat zagospodarowania 17 miliardów nadwyżki budżetowej, jak to się ma do 40 miliardów zadłużenia naszego kraju?, przebudźcie się ludzie ten kraj jest rozkradany, złodzieje będą wypoczywać w ciepłych krajach a wy do śmierci to wszystko spłacać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.