Przyjaciele?

DSC_1871smNajgorzej jest, kiedy ludzie myślą, że jak się raz wdrapią na szczyt, to już na nim będą do końca życia.
Kiedy PiS doszedł do władzy różni ludzie mówili nam, że teraz już Doroszowi nie damy rady, bo jego znajomości, a szczególnie znajomość z wicemarszałkiem sejmu Joachimem Brudzińskim zapewnią mu teraz całkowitą bezkarność. Zachowanie Dorosza rzeczywiście wskazywało, że poczuł się pewnie i dalej hulał, jakby był pewny bezkarności. Podobne informacje pojawiały się min. na forach po kolejnym wyjeździe Dorosza, gdzie podobno mieli się spotkać.  Niektórzy ludzie znający Dorosza z tamtych czasów mówili o jakiejś tajemnej wiedzy Dorosza o Brudzińskim z czasów gdy pracował w szkolnictwie. Dorosz miał podobno znać jakiś dyskredytujące sekrety z życiorysu Brudzińskiego. Niedawno myszkując po internecie  na pislamizacja.pl natknąłem się na wpis, który można obecnie znaleźć na Facebooku. Wygląda on tak:

brudziński

Zastanawiam się czy to o tę wiedzę chodziło czy też są jeszcze jakieś inne historie, którymi można by posłużyć się w prośbie o pomoc.  Jak widać po tym co przydarza się radnej Czyż, nieznani osobnicy, dyscyplinują krnąbrnych bezpardonowo, zupełnie nie obawiając się odpowiedzialności karnej. Po współpracy z TW Adamem (Maksymowicz), widać gołym okiem, że Dorosz skrupułów żadnych nie ma.
Jeżeli tą tajemną wiedzą, jest właśnie ta ,to już się zdezaktualizowała.

Kazimierz Jan Solarz

Do wynajętego hakera. Jeżeli pojawi się kolejny spam to zacznę wklejać kompromitujące PiS memy, obrazki i teksty. Najpierw jeden co tydzień potem 1 co 3 dni, a potem 1 dziennie. Jesteśmy ugrupowaniem społecznym a nie politycznym i będę to robił niechętnie, ale skoro PiS wydaje pieniądze podatnika na tak niecne cele i żeby nam psuć stronę, to nie będę miał innego wyjścia.
Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy zabawę.
Będą one usunięte po zaprzestaniu zaśmiecania strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje o admin

Wykształcenie średnie, technik technolog produktów rolno spożywczych. Zawód wykonywany rolnik. 57 lat, żonaty, syn Mieczysław (inż. dźwięku) 2011 r. start w wyborach do parlamentu z listy Polskiej Partii Pracy 2014 kandydat na burmistrza Międzyzdrojów. Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów. Redaktor naczelny biuletynu i strony internetowej SPM Odnowa. Współpracownik kilku gazet. Hobby - wędkarstwo. Pasje - medycyna niekonwencjonalna, ekologia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Przyjaciele?

 1. Anonim pisze:

  Ale patrzcie jak to swój na swego raz dwa trafi.

 2. Anonim pisze:

  Widzę, że odpuścili już ze spamem. Ciekawe, czy nie wymyślą czegoś innego.

 3. Anonim pisze:

  Płacą mu to pisze. Co mu za różnica gdzie i co. To tak jakby postawić automat. Tyle, że tutaj trzeba wpisać CAPTCHA Code, więc musi to robić człowiek a nie robot. Tu nie ma moralności. Teraz oni są przy korycie, to ich stać. Nie ze swojego płacą, tylko z naszych podatków, to co się mają szczypać. Kto tam dzisiaj pamięta o pięknych wyborczych hasłach i bajania o wyższej moralności.

 4. Anonim pisze:

  Ale zawzięty ten hejter. Myślałem, że jak napiszę, że wiemy kto zacz, to przestanie. A on dalej swoje jedzie.

 5. Anonim pisze:

  No i miałem rację, że nie ujdzie wam to na sucho. Widzę, że macie na karku PiSowskigo hejtera. Czytałem gdzieś, że opłacają 3000 hejterów, którzy pilnują stron, na których się PiS krytykuje.

 6. Anonim pisze:

  spójrz na oczy , a nie przez okulary , bo wiele nie dostrzeżesz

 7. Anonim pisze:

  Jak zwykle przesadzacie. Wszędzie widzicie tylko układy. Normalne ludzkie kontakty to u was zaraz coś podejrzanego.

 8. Anonim pisze:

  Jak się o tej historii dowiedziałem, to nie mogłem uwierzyć dopóki nie zobaczyłem na własne oczy. Faktycznie jesteście odważni. Ale zastanówcie się czym za to zapłacicie. Bo w to, że ujdzie wam to na sucho, to nie wierzę.

 9. Alicja. pisze:

  Aż trudno uwierzyć, że wszędzie taki sam syf. Nie wiem co gorsze nic nie wiedzieć i spokojnie żyć, czy z obrzydzeniem o tym myśleć. A swoją drogą to nie spodziewałam się , że w PiSie też takie rzeczy będą tolerowane.

 10. Anonim pisze:

  To zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Okaże się że ten któremu najwięcej w obecnym czasie zarzucają NMM jest najmniej winny.

 11. gosc pisze:

  I to jest w tym wszystkim najgorsze.Unikanie odpowiedzi..Ciekawym jest brak wiedzy czy spolki gminne finansuja inne portale zamieszczajac np reklamy i odpowiedz dana na pismie

 12. Anonim pisze:

  ale syf, do tego sprzedajni radni w międzyzdrojach udzielają absolutorium

 13. Anonim pisze:

  znajomość dorosza z brudzińskim, teraz dorosz przyznaje ze ceni sobie dobre rady przedstawiciela warnowskiego stowarzyszenia pomocy byłym więźniom, kto człowieka z taką przeszłością mianował na komisarza międzyzdroi?

 14. gosc pisze:

  To sie nie miesci w glowie

 15. Anonim pisze:

  ale jaja brawo panie

Możliwość komentowania jest wyłączona.